BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Tábor za všechny prachy - 1.díl

28. října 2012 v 20:51 | Narumi |  Tábor za všechny prachy
Omlouvám se, že je to tak krátké, ale bolesti břicha mi nedovolují abych psala dál :( Ale příště bude delší! ;)
Tak snad se vám to bude líbit a bude třeba nějaký koment :)
"Nechápu, proč bych měl jezdit na tábor. Stejnak tam není nikdo dokonalý, tak jako já! Nikdo mi tam nebude sahat ani po kotníky. Je zbytečné tam jezdit." Vyndal si malé zrcátko s kapsy a upravil si své blonďaté vlasy. Dorazil na místo. Místo kde bude muset být celý měsíc svých letních prázdnin.
"Doufám, že tu nepotkám některé bláznivky od nás ze školy." Řekl Spear s kufrem v ruce a rozhlížel se.
"Nazdárek Speare! Asi nejsi nadšený, že mě tu vidíš co? Řeknu ti.. Je to pro tebe ještě horší. Podívej se, kdo támhle na nás mává s vražedným pohledem." Ukázala Lusiya k chatce, kde stála dívčina co nevypadala moc nadšeně.
"To je snad zlý sen." Povzdechl si a radši jim zmizel z dohledu.

"Stejnak to pořád nechápu Kami. Ty jsi indiánská kovbojka, a proto máš japonské jméno?"
"Ne, ne, ne! Máš to pořád popletený Narumi! Moje babička byla indiánka a můj děda byl kovboj, proto jsem dostala japonské jméno. Vidíš v tom tu logiku? Vždyť je to nadmíru jasné!" řekla v naprostém klidu Kami. Strašně bavilo plést Narumi hlavu. Vždycky měla srandovní výraz, když nad něčím uvažovala.

"Ahoj, já jsem Jenny. Jak se jmenuješ ty? Moc lidí tu neznám, tak chci poznat aspoň někoho." Řekla s úsměvem a sledovala kluka, co stál naprotí ní.
"Ahoj, jmenuju se Armyon."
"Pěkné jméno. Ty tu znáš někoho?"
"Znám tu spoustu lidí. Promiň, ale volají nás k jídelně, tak pojď."

"Jenny! Jenny! Kam si zas zdrhla? Odtud není úniku!" křičela na celý tábor Uraji. Znala Jenny až moc dobře. Vždycky když byla někde, kde nechtěla, snažila se zdrhnout.
"Víš, že celou dobu stojím vedle tebe?" řekla naprosto klidná Jenny.
"Jéé! Tady jsi! Lusi! Našla jsem jí! Jsem dobrá! Já jí našla!" Lusiya se jen plácla do čela. Věděla, že její kamarádka je praštěná, ale občas byla hodně praštěná.

Všichni už konečně stáli před jídelnou a čekali, co se bude dít. Všichni si mezi sebou povídali a dělali své věci. Spear se upravoval, Armyon pokračoval v rozhovoru s Jenny, Kami se pořád snažila vysvětlit Narumi, že není indiánská kovbojka, Uraji se radovala a Lusiya se smála Uraji, jak blázní.
"Prosím uklidněte se! Nejste tu na žádné pastvě, tak laskavě zavřete pusy, schovejte zrcátka a vysvětlete té bláznivce, ať neskáče jako klokan při útěku. Rád bych se vám představil, jmenuju Soul a jsem hlavním vedoucím." Zářivě se na všechny usmál a čekal potlesk. Ticho. " Nu.. Dobře… Tak jdeme tedy dál. Tohle je moje rozkošná přítelkyně a dělá taky zdravotnici." Ukázala na blondýnku vedle něj, která mu vrazila pořádně pěstí.
" Já jsem Maka. Jak už Soul řekl jsem zdravotnice. Kdykoliv budete mít jakýkoliv problém, tak zamnou přijďte." A mrkla na všechny účastníky.
"A co když to bude nějaký osobní problém? Třeba tam dole?" ozvalo se od nějakého kluka.
"Upozorňuju vám, že nebudu vaše sexuální hračka. To jsem jenom toho magora, co jsem zrovna praštila, viď zlatíčko?" Podívala se na Soula, které mu tekla krev z nosu. Ten jí jenom přikívnul a dál si hleděl svého nosu.
"Se zbytkem vedoucích se seznámíte během tábora. Na nástěnce je rozpis kdo v jaké chatce spí. Přeneste si tam své věci, i věci pro své psy. Za 2 hodiny se sejdeme opět tady." Řekla Maka a odtáhla Soula to chatky zdravotníka.

"To snad né… Nechci být s tím egoistickým maniakem. Určitě bude mít všude různé krémy, vodičky, voňavky a bůh ví co ještě." Vzdychl Armyon a nešťastně kráčel k chatce, kde měl strávit celý tábor. Tam už na něj čekal Spear se zrcátkem v ruce.
"Fuj! To jsem se lekl! Viděl jsi se v zrcadle?! Tady na nose máš černou tečku! To je hrozný! Počkej… Mám tady na to krém!" A začal hledat ve své cestovní tašce. Armyon se zatvářil jako kdyby mu oznámily, že ho chtějí zabít.
"Takže.. já jsem s… plno lidma. Jsem s Lusi a Jenny. A pak ještě s nějakou Narumi a Kami. Kdo to asi je?" Rozhlížela se po celém tábořišti. Nakonec si řekla, že to vyřešila posvém.
"Enrai a Hiroia! Nástup k chatce číslo 13! Chci se s vámi seznámit a zjistit, jestli jste normálnííí!" křičela na celý tábor Uraji.
"A jsi si jistá, že si ty normální?" odpověděla ji Kami, která už u té chatky stála i s Narumi, která se tvářila jak andílek na hnoji.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tereki Tereki | E-mail | Web | 28. října 2012 v 20:59 | Reagovat

Nééé!!! Tak to je moc!! *brečí smíchy* Všichni to zabíjí, všichni!! xDDD
Skvělý první dílek! Už se těším, až napíšeš další holka! xD

2 Tokiko no BAKA ^__________^ Tokiko no BAKA ^__________^ | Web | 29. října 2012 v 18:52 | Reagovat

A.. Do...Pr... CHATKA TŘINÁCT! To NIKDY nevěstí nic dobrého O_O
Mmm..Líbí se mi můj štýl řešení problémů. "Enrai a Hiroia! Nástup k chatce číslo 13! Chci se s vámi seznámit a zjistit, jestli jste normálnííí!" xDDDD
Aaaaw líbí se mi to >:3

3 Tifa Tifa | Web | 18. listopadu 2012 v 20:19 | Reagovat

Moc se mi to líbí :) Je to pěkný začátek :) Ta situce s ošetřovatelkou byla trochu přehnaná - když mě tak naúpadá - kolik je těm dětem?? Protože tyhle sex narážky známe všichni, ale normální dospělý na to odvětí trochu jinak :D ale jinak opravdu povedené :) :-D Jsu zvědavá na hlavní zápletku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama