BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Bláznivý život dvou holek 1.díl

3. listopadu 2012 v 20:48 | Narumi a -Nik- |  Bláznivý život dvou holek
Další nová povídka.. :) Tentokrát jí nepíšu jenom já, ale i moje dobrá kamarádka Nikča :) Doufám, že se vám bude líbit ;)Crrrrr!Crrrr!
"Zas ten otravný budík! To nemůže být někdy ticho? Se z toho zcvoknu." řekla Jessie a neochotně lezla z postele. Koukla se do druhé postele, kde ležela její milovaná kamarádka Rebecca.
"Beko! Budík zazvonil! Škola volá!" řekla jí jemně Jessie.
"To víš, že jo... Mě žádný budík nepřesvědčí, abych vylezla z téhle postýlky!" A schovala se pod deku.
Jenže Jess,která jí znala víc, než dobře přesně věděla, jak na ní.
"Beky, tak dobře, nikdo tě nenutí, ale ty wafle ti sním já." uchichtla se a nahodila ten pokřivený úsměv.
"Na moje wafle ani nešáhneš" odhodila deku a vypálila do kuchyně ještě dřív, než to Jess stačila postřehnout.
"Mmmm! Zbožňuju wafle! Taková mňaminka!" vychutnávala si je Beka.
"Budík na tebe neplatí, ale když ti chce někdo šáhnout na jídlo, tak bys ho i zabila." smála se Jessie. Během chvilky byli obě dvě nasnídané, oblečené, umyté, upravené a tak dále. Bylo akorát na čase. Musí vyrazit do nové školy.
"Dneska řídím já!" křikla Beka a zamávala klíčemi Jessie před očima. Jessie se jenom zasmála, ikdyž hned si říkala, že je to špatný nápad nechat jí řídit. Jezdí jako šílenec.
"Pokud nás chceš vyvarovat škole a umřít dřív, než tam dojedeme tak plně souhlasím" Jess se zasmála. Beky na ní hodila ten napůl nevnímavý pohled a otevřela dveře.
Při cestě do školy to musely vzít přecpaným městem, ale Jess se zabavila.
"Sakra, to nemůžou nikde hrát nic normálního?" mačkala zběsile čudlíky na rádiu,že ani nemohla stíhat vnímat obsah.
"To tam nemůžeš něco dát?" vzdychla Bek.
"No,asi ne..Tak si zazpíváme,co ty na to? Alespoň přijdeme na jiný myšlenky"
"No jasně! Zazpíváme si! To nebude vůbec divný. Máme auto bez střechy, všude plno lidí a my si tu budeme zpívat.. Ty aspoň umíš zpívat, zatím co já jsem totální poleno na zpěv." řekla Beka a zatroubila na auto, co stálo před nimi. Nesnášela zácpy a vždycky musela troubit, jak pomatenec.
"Já věděla, že budeš souhlasit." usmála se Jess, jak andílek na hnoji a začala. Rebecca, ikdyž jí znala už hodně dlouho a slyšela jí zpívat mockrát, pořád jí to udivovalo, jak může mít tak skvělý hlas.
"To snad ne, už tam budeme Jess." řekla nervózně Rebecca a snažila se procpat na nějaké dobré místo k parkování. Jessica zmlkla a očima hledala nějakého vzhledově přijatelného kluka.
"Hmm,tady se nám bude líbit!" Usmála se a koukala na nové tváře. Konkrétně na tu jednu, která se tyčila nad ostatními.
Bek konečně našla místo a zaparkovala. Najednou se na sebe obě podívaly. Jess se na ní koukla tím pohledem, že to zvládnou a bude to dobré.
"Hlavně nezapomeň, že jsem tady taky já." řekla Beka, jelikož moc dobře věděla,že Jess s navazováním hovorů s novými lidmi nemá žádné problémy,zatímco ona trochu ano.
"Ale no tak, uvidíš, že zapadneme obě." podpořila ji Jess a obě vystoupily z auta.
"Jasně jasně. Ty zapadneš během 5-ti minut. Vsadím se, že už sis tu vyhlídla nějakého fešáka. A já zůstanu sama někde v koutě s křečkem."
"Křečkem? Proč zrovna křeček?"
"Bývá to typický třídní zvířátko."
"Prosimtě Beko! Zahoď tu svojí depku, někam do koše a jdem! Najdeme ti nějakého frajera a hned v tom budeš lítat!" Beka jenom kroutila hlavou. Obě dvě hned zamířily do ředitelny pro všechny potřebné věci a šli hledat třídu.
"Tak co, už sis tu někoho vyhlídla?" zeptala se Jess.
"No to víš, že jo. Jsem přece....ááááá!" zakřičela Beky a vyhodila do vzduchu všechny papíry, které nesla v ruce. Automaticky je zvedla a pak zjistila, co se vlastně stalo
"Jsi v pořádku? Promiň, měl jsem dávat větší pozor. Ale tebe jsem tu ještě neviděl. Já jsem Charlie." usmál se a Jess viděla, jak je z toho Beky mimo. Vnitřně se usmála a spustila.
"Ahoj..Ehmmm..Charlie. My jsme tu nové. Já jsem Jessica a tohle je moje nejlepší kamarádka Rebecca. Nechtěl bys nás doprovodit do třídy číslo..." Zahledala v rozvrhu a Becca jen stála a koukala se po Charliem.
"Číslo 22." Zachichotala se.
"Jo určitě. Taky tam mám cestu. Jestli jste tu ve 2.A. tak jsem váš spolužák." Rebecca zrudla, ale Jess do ní šťouchla.
"Jo, tak to je paráda" zakoktala Rebecca.
"Jess?" zašeptala opatrně Beka.
"Copak? Už ses nám zamilovala viď? Já ti to říkala Bekí."
"Já jsem se nezamilovala! Fakt ne! Jsem tu teprve první den, tohle se mi nemůže stát." Jess se na ní koukala jenom na blázna. Chtěla jí ještě něco říct, ale už to nestihla. Zůstaly stát před třídou a přemýšleli, jestli mají jít dovnitř. Nakonec se rozhodli, že půjdou dovnitř. Vevnitř už byl i Charlie, který se bavil se skupinkou kluků u jedné lavice u okna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 19:19 | Reagovat

Je to zajímavé, určitě pokračujte :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama