BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Prosinec 2012

Poletování po Praze!

28. prosince 2012 v 23:07 | Narumi |  Moje sdělení
Narumi dneska poletovala po Praze! :D dostala propustku, že může být 5 hodin venku! :D Tak proč to nevyužít a nejet do Prahy na Václavák, kde mají největší knihkupectví!
Ano, řekla jsem knihkupectví. Jsem knihomolka, abych pravdu řekla. :D U knížek strávím spoustu času... Ať jsou to cestopisy, dějiny, učebnice, nebo prostě nějaký příběh, trávím u nich skoro všechen čas. A díky tomu, že mi rodiče šetřili peníze na vánoční dárek ( jak řekla mamka: "sice jsme šetřili jenom od září, ale 670,- je slušný výdělek,ne?"), vždycky šetří takové ty blískavé 50,- 20,- a 10,- :D, jsem si mohla koupit jednu moc skvělou knížku :) Můj oblíbený autor Paul Christopher! Možná ho znáte, možná ne ;) Napsal už spoustu knih, ale mě hlavně zaujal knihou Meč Templářů.Ta knížka mě doslova pohltila a já když v knihovně uviděla další díly ( nemusí se číst postupně, nijak zvlášt na sebe nenavazují ^^) musela jsem si je hned půjčit :) To proto jsem si jednu z tich knížek musela koupit a časem budu chtít i další :)

Jinak... jak jste si užily Vánoce? Dusil se někdo kostí z kapra? U nás ne, my žádného nemáme :D U nás se jedině najde bramborový salát a řízky :D Dostaly jste něco co jste chtěli? :)

Já rozhodně :) Sice jsem si nějaký dárky sama kupovala, ale to mi ani nevadí :) Dostala jsem dva dodatky k sims 3 ( Domácí mazlíčky a Hrátky osudu + Luxusní bydlení kolekce ), Narumi je blázen do simíků :D, pak svetr a legíny, film, nějakou kosmetiku nebo co to bylo a hlavně stříbrný prstýnek s fialovým kamínkem! Je strašně nádherný! A pak...To je asi všechno :D
Jinak když jsem byla v Drážďanech, tak jsem si koupila sešit na kreslení a černý uhlík na kreslení, tmavě modré tričko s nápisem: " I hate early morning" :D, zelené kalhoty a hrneček na fondy :D

A ještě v té Praze.. Krom té knížky ( Spiknutí Templářů - Paul Christopher ) jsem si koupila ještě dvě další, které se jmenujou Bratrstvo svatého grálu a světle modré kalhoty :D

Tyhle Vánoce prostě byli povedený! :P
A to jsem ještě nebyla u babičky a u nějakých tetiček :DD

Omluva...

19. prosince 2012 v 23:41 | Narumi |  Moje sdělení
Jak jste z nadpisu pochopily, tak přijde omluva.

Chci se omluvit, že tu nic nepřibívá. I když si řeknu, že začnu psát, nějak to nejde. Nevím co se to děje, ale myslím, že to je mojí nemocí. Narumi má náběh na zápal plic :/ Je už 3 týden zavřená doma... Sice už za tu dobu byla dvakrát ve škole, ale byla to chyba. Všechno to jenom zhoršilo a já ze slabého zánětu průdušek mám tohle... To je tak, když školu máte rýdi, baví vás učení a snažíte se všechno dohnat. Jak řekla doktorka, jednou se tímhle zabiju :D

Zítra rozhodně napíšu pokračování povídky Tajemství sněhových vloček, protože to Skřítkovi slibuji už hodně dlouho.Navíc u druhého dílu, jste mě velmi překvapily, že tam bylo tolik komntářů! :) Jen mě mrzelo, že jich tolik už nebylo u třetího... Tak doufám, že se polepšíte!

Měla bych i zítra psát s Nikou povídku Bláznivý život dvou holek. A konečně snad i dokončím jednorázovku na přání pro Tereki, na který pracuji, už velmi velmi velmi dlouho. Nápad sice mám, ale nevím jak ho spracovat.

No.. Vaše Narumi, půjde zas spát, protože je dost unavená, i když prospala skoro celý den...
Tak se tu mějte hezky! ^_^

Jedna smutná - ze života

13. prosince 2012 v 19:38 | Narumi |  Jednorázovky
Tuhle "povídku" jsem napsala asi v říjnu nebo v listopadu... Byla jsem zas nešťastná, jako většinu svého života. I když už je to lepší, tak jsem se stejnak rozhodla, to jsem dát.
Je to o malé části mého života, tak zajímavé čtení, pokud budete chtít ;)

Tajemství sněhových vloček 3. díl

11. prosince 2012 v 18:27 | Narumi |  Tajemství sněhových vloček
Musím říct... opravdu jste mě potěšily! Tolik komentářu jsem snad nikdy neměla.. :D Takže vám moc děkuju ^_^ Tento díl napsala Skřítek a je opravdu skvělý! Tak si ho rozhodně přečtěte a zanechte tu nějaký komentář! Věřím, že i jí to moc potěší! :)

Tajemství sněhových vloček 2. díl

7. prosince 2012 v 17:55 | Narumi |  Tajemství sněhových vloček
Táák... po dlouhé době je tu další dílek. Tentokrát ode mně :) Uvidíme jakse vám bude líbit, a pokud tu bude aspoň nějaký komentář, přidám i 3.díl, který užje taky napsaný :D :)
Pěkné čtení :)