BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Bradavická škola kouzel a bojových umění 2. díl

10. března 2013 v 23:54 | Narumi |  Bradavická škola kouzel a bojových umění
A je tu další díl! Popravdě.. už je napsaný delší dobu, ale nějak jsem ho nechtěla přidat :D Zrovna pracuju na povídce Tajemství sněhových vloček, které slibuju své spoluautorce Skřítkovi, už dlouho.... Chci se jít tu přede všemi omluvit, ale vždycky se mi do toho něco přihodí... takový práce hlavně na praxi, když musíte udělat všechny práce co dělali ostatní.. no hrůza.. už mi chybí jenom manganometrie a dvojmocné a trojmocné železo :D A pak snad už konečně pojedu s ostatními!
Nebudu vás rušit, užijte si další díl. :)
Vaše Narumi


Holky nějakou chvíli poslouchaly, ale pak se rozhodli, že si budou povídat. Což mělo málem špatný následky. Profesor Snape jim chtěl strhnout body, ale nevěděl ke komu je přiřadit, tak to nechal být. Všichni se rozešli do Velké síně. Holky žasli nad tím, jak vypadala. Byla přímo nádherná. Brumbál promluvil.
"Vítejte na naší Bradavické škole kouzel a bojových umění. Všichni kouzelníci se postavte po mojí levici a bojovníci se postavte, po mojí pravici."
Všichni udělali, jak řekl. Brumbál po všech přejel pohledem, všichni už si mysleli, že začne křičet nebo něco podobnýho, ale on se na ně jen znovu podíval a dostal strašný záchvat smíchu. " Miluju jak se vždycky prváci tváří tak vyděšeně!!!" a smál se vesele dál. Holky na to jen koukaly s otevřenou pusou, podívaly se na sebe a začali se smát spolu s ním.
Ostatní se na ně dívali, jako na blázny.
"Ale dost smíchu. Je na čase aby, jste věděli, kde budete spát. Nemáme to tady rozdělený na kouzelníky a bojovníky, ale podle ročníků. Prváci a druháci jsou společně. Třetí a čtvrtý ročník společně a tak dále. Vždyť to znáte děcka. Tak šupity do pokojíčku a rychle na večeřičku." Řekl Brumbál a zasmál se svému podivnému vtipu.
" Zdálo se mi to nebo opravdu řekl večeřičku?" zeptala se Amy holek a držela se, aby se znovu nerozesmála. U ostatních to bylo stejné. Když asi po půl hodině hledání jejich pokojů došly do cíle, všichni už byli dávno vybalení a tak si holky řekly, že vybalování nechají na zítřek.
Han okamžitě padla do postele.
"Holky.. Já jsem tak unavená. Nikam se mi nechce..."
"Notak! Šup vstávat! Určitě tam už na tebe čeká Cedric, tk honem, ať tam nevystojí nový kanál na internetové dráty." Řekla Angela a už spěchala ke dveřím.
"Kam se tak ženeš? Ty tam nikoho nemáš.. " Řekla Amy. Angela se na ní podívala opravdu zlomyslným pohledem.
"Víš.. Já tam teď nikoho nemám, ale to neznamená, že si ho nemůžu najít!" Usmála se vítězně. Amy se taky usmála. Věděla, že jí stačí jen "vyhecovat".
" To se ti povedlo." Řekla Sam a plácla si s Amy. Han ani nezaregistrovala, co se to tu právě stalo. Slyšela v hlavě jen jediné slovo, které Ange řekla ´Cedrick´. Zamilovaně si povzdechla a myslela si, že si toho nikdo nevšimne. Všimnul.
"Holka... I když jsem tak daleko od tebe, vidím tu tvojí lásku až sem." Zasmála se Ange.
"Co- cože? Jakou lásku?"
"Han.. Nedělej z nás blbky. Vyzařuje to s tebe na 15 kilometrů. Je těžké si toho nevšimnout." Upozornila jí Sam a smála s Ange. Amy jenom kroutila hlavou a měla úsměv na tváři.
"Holčiny? Je na čase jít. Radši jsme vás vyzvedli, aby, jste se neztratily. Jste tu přeci jenom poprvé." Ten hlas co uslyšeli, nepatřil nikomu jinému než Oliverovi. Za ním stála partička z kupé, ve kterém byli. Oliver, Ron, Cedric a dokonce i Draco.
Han se začervenala hned, jak spatřila Cedrica. Podobně to bylo i u ostatních holek.
" OK tak jdeme!" řekla vždy hyperaktivní Ange a vyběhla z pokoje, prošla jako by nic kolem Draca a dělala, že si ho nevšímá. Ten se jen pousmál, v domnění, že to nikdo neuvidí. Viděl. Hannah. Přišla k němu a šťouchla do něj
" Já to viděla." Zašeptala a odtancovala za Ange.
Sam a Amy se k holkám, okamžitě přidaly. Během chvilky všichni byli ve Velké síni.
" To není fér. Ani s vámi nemůžeme sedět. Je to hrozný, že jo holky?" Řekla Sam a otočila se na své kamarádky. Bohužel tam stály jenom dvě. Amy a Hannah. Angela už byla u svého stolu a seznamovala se.
" Měla pravdu. Najde si náhradu, ona na to má." Řekla Amy a přidala se k ní. Han přešla k Dracovi a řekla mu.
" Mohl si k ní být trochu milejší." Řekla Han a naoko se zamračila.
"Mi říká někdo, kdo mi chtěl vystřelit díru do hlavy?" odvětil Draco.
" Přesně tak!" Řekla Hannah a usmála se.
" Jsi divná." Řekl, otočil se a odešel. Han měla sto chutí mu jednu vrazit, ale ovládla se, protože kolem ní zrovna procházel Brumbál. Když si sedla ke stolu, holky už živě diskutovali s nějakými třemi chlapci. Pochytila, že se jmenují Bob, Calum a Josh.
"Už si ho zas chtěla zabít?" Zeptala se Sam hned, jak Han přišla ke stolu a sedla si.
" Jo, nechápu jak ho Ange zvládne ignorovat."
"Víš... Bylo by lepší, kdybych ho chtěla zabít. Potom ti to někdy vysvětlím, teď není čas."
"Han! Konečně si tady. Musím ti představit tady tyhle. Callum, Josh a Bob. Kluci, tohle je Han. Bacha na ní! Má luk a šíp, a rozhodně se ho nebojí použít." Řekla Ange, která se usmívala jak sluníčko.
"Kdy si ho naposled použila?" Zeptal se Callum.
" Zrovna ve vlaku jsem se o to pokusila, ale mé milované kamarádky, viďte dámy, my v tom zabránily." Odpověděla Han a ironicky se podívala na své kamarádky.
" ÁÁÁ takže paní má blbou náladu" řekl Callum a sledoval, jak Han zareaguje. Byl to takový ten vědecký typ. Han se na něj jen ironicky usmála a dál si ho nevšímala.
" Ale no tak Han! Nebuď tak nevrlá... Zkus na něj být trochu milejší!" řekla optimisticky Ange. Ten optimismus by se dal v pohodě krájet.
" Ok... Omlouvám se. A když už víte jakou mám já zbraň, co kdyby jste, nám řekli, jaké máte vy?" Tohle Han opravdu zajímalo. Byla naprostý šílenec do zbraní. To platilo i pro ostatní holky.
"Dobře... Já mám kopí, tady Bob má takou kouli s ostny, a Josh má katanu, co vy?" Řekl Callum a se zájmem se podíval na holky.
" O mně už víte, že mám luk a šípy. Tady Sam má nunchaky, Angela používá takovou jakoby hůlku, která je na obou koncí zakončena čepelí a Amy ta ti prostě nafláká ručně, když jí budeš štvát. " Řekla a holky se rozesmály. V tu chvíli se na stole objevilo plno jídla.
"Jídlo! Jídlo!Jídlo!Jídlo! Mňamu papůůů!" Rozkřičela se Ange na celý sál a bylo jí jedno, že vypadá jako šílenec. Hlad je prostě hlad.
" Toho si nevšímejte... Tohle dělá pořád, za chvíli si zvyknete." Řekla Amy a všichni se začali smát.
" Joj...tohle už je asi po 100tý, co se smějem..jestli opravdu smích prodlužuje život, tak budu žít minimálně ještě 200 let." Řekla Sam a smála se dál.
" Jooo a budou z nás upíři! Jako v twilight! " vypískla nadšeně Amy.
" Cože? Vždyť je to naprostá kravina!" řekl Callum.
" O-Ou ... To si neměl říkat." Řekla Hannah a spolu s ostatníma holkami začala ustupovat pryč, protože moc dobře věděly, co se bude dít dál. Amy začala zhluboka dýchat.
" Co? Je to blbost. Větší krávovinu než to nemohli natočit." Amy se objevil tik v oku.
"Druhá fáze. Holky? Co kdybychom, se přestěhovali ke kouzelníkům? Zachvilku to bude jediné obyvatelné místo v jídelně a věřím, že si toho ani nikdo nevšimne." Řekla Ange a holky jenom přikývli. Han ještě dodala, že by Callum měl mlčet, ale on si nedal pokoj. Což už Amy pěkně dopálilo. Začala křupat prsty a holky byli pryč.

"Tak. Jsem zpátky děvčata. Myslím, že si uvědomil, že řekl špatný slovo. Moc špatný slovo." Řekla už klidná Amy. Sam se jenom podívala na tu spoušť, co Amy provedla. Místo kde ještě před nějakou chvílí seděli, už nebylo. Byli z něj třísky.
"Neuděláme si táborák, když je tu tolik třísek?" řekla Sam a už už se chystala ty třísky zapálit, když k onomu místu přišel Brumbál. Holky už si myslely, že je zle, ale Brumbál se na to jen podíval, pokrčil rameny a šel dál. Holky nad tím zůstaly jen nevěřícně zírat.
"PROSIL BYCH TICHO!!!" rozlehlo se síní a na stupínku u profesorského stolu se objevil Snape.
"Jak se tam sakra objevil? Všiml si toho někdo?" zeptala se Amy.
" Ne .. Nic sem neviděla. Najednou tam byl, ale teď budeme radši ticho, docela mě zajímá, co bude říkat.
" Naše milované bojovnice se už předvedli, tak co kdyby kouzelníci ukázali, že jsou k něčemu dobrému a spravili ten stůl?" Řekl profesor Snape a podíval se na Draca.
"Pane Malfoyi, prosím." Draco se postavil a jednoduchým mávnutím hůlky a zaklínadla byl stůl opět jako nový. Podíval se na Angelu vítězným pohledem, že něco zvládl, ale ona se na něj nedívala. Jedla zmrzlinu, neměla prostě čas.
Hannah se statečně držela ještě chvililinku, aby se nesmála, ale prostě jí to nedalo a tak se začala smát jak pominutá a tak si ani nevšimla, že se začíná nějak záhadně vznášet. Všimla si toho, až když se přestala smát. Nejdříve nevěděla, kdo na ní to kouzlo použil, ale hned jí to došlo. Draco.
"Okamžitě mě dej dolů! Dělej!" Křičela Hannah. Ostatní jenom přihlíželi a Ange si jedla svojí zmrzlinu.
" A to jako proč?"
"Protože ti to říkám Draco! Pusť mně!"
"Ani mě nehne."
"Dej jí dolů ty blonďatá palice nebo to schytáš." Řekla vražedně Sam a i s Amy a Ange stáli u něj a mířili na něj svými zbraněmi. Draco se trochu podíval vyděšeně, ale pak si odfrknul a nechal Hannah spustit dolů. Holky se k ní hned přiřítily, až na Angelu, která ještě chvilku stála u Draca s divným pohledem.
" Draco ... Mohla bych s tebou na chvíli mluvit?" usmála se na něj sladce Hannah, ani nečekala na odpověď a už ho táhla ke dveřím, které vedly z jídelny.
Zastavila se až u schodů a otočila se k Dracovi čelem.
" Víš, že mně fakt sereš?" řekla Hannah celkem dost nasupeně.
" A co já s tím?" řekl Draco a unuděně se na ní podíval.
" S tím tvým postojem : jsem chladná, arogantní kostka ledu si u Ange moc nešplhneš..." Odpověděla, a čekala, co z Draca vyleze.
Draco se na ní jenom smutně podíval a odešel. Han na něj koukala jak na zjevení.
"Co to do něj vjelo?" Řekla si sama pro sebe a šla zpět do jídelny. Ani tam nedošla, protože holky i s klukama, i s Dracem, byli před dveřmi a chystali se někam jít.
"Kam se chystáte?"
"Kluci nám to tu chtějí ukázat, tak jdem." Řekla Sam a sledovala jak Ange blázní radostí.
" Ta holka se nezmění... Pořád bude šílenec." Řekla si Han a přitom koukla na Draca.
Celou dobu, co je kluci provázeli po škole, Draco neřekl ani jedno slovo. To ovšem nebylo tak divné. Divné ale bylo, že byla zticha i ta věčně upovídaná Hannah.
" Stalo se něco?" zeptal se Cedric s obavami v očích. " Nene .. Nic se nestalo." řekla Han a jen tak naoko se usmála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (224)
Zobrazit starší komentáře

201 Michaelwooca Michaelwooca | E-mail | 29. srpna 2018 v 10:52 | Reagovat
202 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 14:03 | Reagovat

wh0cd402213 <a href=http://retinacheap.us.com/>RETIN A</a>

203 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 21:04 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://allopurinolbestprices.us.com/>allopurinol without prescription</a>

204 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 3:17 | Reagovat

wh0cd596262 <a href=http://buyseroquel.us.org/>seroquel pills</a>

205 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 15:32 | Reagovat

wh0cd14010 <a href=http://buyretina.us.org/>retin a micro</a>

206 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 18:56 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://cefiximecheap.us.com/>resources</a>

207 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 22:29 | Reagovat

wh0cd790291 <a href=http://avodart.us.org/>Avodart</a>

208 AlvinRibre AlvinRibre | E-mail | 30. srpna 2018 v 22:31 | Reagovat
209 AlfredNeumn AlfredNeumn | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 1:46 | Reagovat

wh0cd14010 <a href=http://buyelimite.us.org/>more</a>

210 Billyplums Billyplums | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 4:19 | Reagovat

wh0cd402213 <a href=http://cialischeapdelivery.us.com/>cost of cialis per pill</a>

211 AlfredNeumn AlfredNeumn | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 4:55 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://avanacheap.us.com/>cheap avana</a>

212 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 11:10 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://buyalbendazole.us.org/>Albendazole Cost</a>

213 Michaelwooca Michaelwooca | E-mail | 31. srpna 2018 v 13:32 | Reagovat
214 DennisFug DennisFug | E-mail | 31. srpna 2018 v 18:21 | Reagovat
215 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 1. září 2018 v 20:31 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://tetracyclinemedicaid.us.org/>antibiotic tetracycline</a>

216 Michaelcaugh Michaelcaugh | E-mail | Web | 2. září 2018 v 4:32 | Reagovat

wh0cd790291 <a href=http://torsemide2018.host/>torsemide</a> <a href=http://bactrimmedicaid.doctor/>buy bactrim pills</a>

217 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 2. září 2018 v 21:17 | Reagovat

wh0cd208117 <a href=http://viagramedicaid.us.com/>india pharmacy viagra</a>

218 Michaelwooca Michaelwooca | E-mail | 3. září 2018 v 14:33 | Reagovat
219 Archieprire Archieprire | E-mail | 4. září 2018 v 2:10 | Reagovat
220 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 5. září 2018 v 9:04 | Reagovat

wh0cd790291 <a href=http://singulairgeneric.us.com/>CHEAP SINGULAIR</a>

221 DouglasanOps DouglasanOps | E-mail | Web | 5. září 2018 v 9:27 | Reagovat

wh0cd14010 <a href=http://buspar18.live/>buspar</a>

222 Bennydes Bennydes | E-mail | Web | 5. září 2018 v 12:26 | Reagovat

wh0cd14010 <a href=http://buyadvair.us.org/>advair online</a>

223 AaronSum AaronSum | E-mail | Web | 5. září 2018 v 13:14 | Reagovat

wh0cd402213 <a href=http://vardenafilcheap.us.com/>Vardenafil 40 Mg</a>

224 Billyplums Billyplums | E-mail | Web | 5. září 2018 v 17:01 | Reagovat

wh0cd790291 <a href=http://ventolinmedicaid.us.org/>ventolin hfa</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama