BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Tajemství sněhových vloček 4.díl

17. března 2013 v 22:18 | Narumi |  Tajemství sněhových vloček
Po dlouhé době opět tato povídka. Omlouvám se, že to tak trvalo je to moje vina... Nebudu vám tu rozepisovat co se stalo, protože některý věci nemusíte vědět:) Doufám, že se vám bude aspon trošku líbit, protože mně se moc nelíbí...
Psala jsem ho já, příští díl bude od Skřítka
Vaše Narumi

Prásk. A znovu. Hlasité rány, které se opakují už, i s křikem.
"Co to je kruci za hluk? Ještě není ani šest hodin ráno!" Vztekala se Pixie. Podívala se na Ange, která byla zahrabaná v posteli a ani se nehnula. Ležela tam jako mrtvola do další rány. V tu chvíli se vyřítila a mířila ke dveřím. Chvíli se ozýval hluk a pak zavládlo ticho. Ange se vrátila, vklouzla do postele a usnula. Pixie se nejdřív podívala na Ange, pak na dveře, na zeď a zpátky na Ange.
"Ať jim udělala cokoliv, zabralo to." Řekla si Pixie pro sebe a lehla si.

"Krásné ráno, nemyslíš?"
"Ty si nepamatuješ, co se stalo?"
"Ono se něco stalo?"
"No jasně! Zvedla ses jako zombii a vlítla ke klukům do pokoje. Během chvilky bylo ticho." Angela se na ní dívala jako blázen.
"Co to…" Ani to nestihla doříct, protože k ní přiletěl Draco.
"Jak si to dovoluješ, ty semafore! Jak se opovažuješ na mě použít uspávací kouzlo?!"
"Já jsem byla u vás v pokoji?"
"Takže uspávací kouzlo? Proto bylo najednou ticho." Řekla Pixie, která jediná všechno chápala a byla zároveň v klidu.
"Ty ani nevíš, že si u nás byla?!" Draco byl celý nesvůj.
"Pamatuju si jenom, jak si se na mě vrhnul, ale řekla bych, že to už jsme si vyříkaly." Draco na ní zůstal zírat. Vzpomněl si na včerejší den. Nejdřív jak si viděl ve spodním prádle a pak to, že jí políbil. Po chvíli se znovu na ní podíval, zamračil se a nasupeně odešel.
"Chápeš to?" Zeptala se Angela a podívala se na Pixie. Odpovědí byl ale jenom smích. Potom co se uklidnila, jí to všechno vysvětlila.
"Kdo ví, co udělám příště."

"To je, ale divná břečka… Co nám to dávají k jídlu?" Řekla dívka ze zmijozelu. Ozvalo se, že je to ovesná kaše, na což to od sebe odhrnula ještě s větším nechutenstvím.
"Štěstí, že se nikdo nedozvěděl…" Ani to nestačila doříct, když se od stolu, kde seděl Draco, Pixie a plno dalších lidí, ozval křik.
"To není možný! Pansy ty si vymýšlíš!" Křičela jedna dívka a hned po ní mnoho dalších.
"Angie? Jsi v pohodě?" Zeptal se Harry. Jeho kamarádka totiž vypadala zvláštně.
"Jenom přemýšlím, jestli to zničí i mojí reputaci."
"I tvojí?"
"Jeho to zničí určitě, na to dám krk." Řekla Angela a zasmála se. Během chvilky, o jejím a Dracovém incidentu věděli všichni.

O něco později před chatou

"Tak co, Pixie? Už Draco zešílel nebo to bere sportovně?"
"Podívej se na něj a hned si odpovíš." Řekla Pixie a usmála se. Draco byl totiž úplně zničený. A to si ještě neuvědomil, že bude muset učit Angelu na lyžích.
"Zdravím vás žáci. Dnes je náš druhý den lyžování. Slečna Carterová je s panem Malfoyem, aby jí pomohl naučit se lyžovat. A protože jsou tu i jedinci co neumí na snowboardu, tak ti kteří to zvládají, se jich moc rádi ujmou. Takže, kdo umí na tom prkně, ať se postaví po mé pravici, ostatní na druhou stranu." Řekla profesorka a tak to taky bylo. Všichni se mezi sebou nějak rozdělili a na milovanou Pixie zbyl chlapec, který přežil. Harry Potter. Ona byla nadšená, ale on moc radost nedával najevo. Spíš to bral jako povinnost.
"Ty jsi teda Pixie, že? Je to jednoduché. Přimontuješ boty na prkno a necháš se vést. Chceš to zkusit? Zeptal se Harry a trochu se usmál, což Pixie velmi potěšilo a hned se na to vrhla. Bohužel, nebo snad naštěstí? Moc se jí to nedařilo. Zapnula si boty na prkno a rozjela se. Během chvilky už křičela jak pominutá ať jí někdo chytí. Harry to chvilku sledoval, nevěděl se jak se rozhodnout.
"Na co tak koukáš? Jeď jí pomoct! Já jsem na lyžích, nezvládnu to!" Křikla Angela celá nesvá. Sice nebyli zas tak velké kamarádky, možná ani vůbec kamarádky nebyli, přesto si jí oblíbila.
"Když já nevím…"
"Fajn, Harry. Jedu já, a jestli se mi něco stane, je to jen a jen tvoje vina!" Řekla naprosto vážným tónem a odstrčila se. Během chvíle byl slyšet další křik, což přimělo Harryho jet taky. A nebyl by to Draco, kdyby nejel též. To co, ale viděli, bylo velmi zajímavé.
"Na co tak koukáte?" Zeptala se Pixie.
"Ty sis toho nevšimla?" Zeptala se s údivem Angela, která se snažila klukům zabránit ve výhledu.
"Cože? Počkat… A do prdele!" V tu chvíli to uviděla též. Měla roztrhnutý snad všechno oblečení, co měla na sobě. Od shora až dolů. Celá zrudla. Otázka byla, jestli studem nebo vztek. Hned se u nich objevila profesorka.
"Copak to tu… Co se vám stalo, slečno Duncanová?"
"Učila jsem se jezdit a nějak se mi tahle větev připletla do cesty." Zvedla ruku a ukázala na větev kousek od nich.
"Chápu, pane Pottere. Pomozte tady slečně Duncanové a postarejte se o ni. Pane Malfoyi, vy a slečna Carterová můžete pokračovat ve výuce." Oznámila jim profesorka a odjela.

V pokoji Pixie a Angely

"Bež si napustit vanu, já ti mezitím najdu nějaký oblečení." Řekl Harry a začal štrachat v první skříni, co byla poblíž. Pixie ho chvíli sledovala a čekala, co najde. Našel jedno tričko, které mu bylo povědomé. Moc povědomé, byl to totiž dárek pro Angelu, když měla narozeniny.
"Kde se to vzalo ve tvojí skříni?!" Křikl Harry a svíral v ruce zmiňovaný tričko. Pixie se jenom usmívala.
"Nevím, kde by se vzalo v mojí skříni, když si do mojí skříně ještě ani nevlezl." Řekla a začala se strašně smát. Harry se podíval zpátky do skříně. Při hledání tam nechal strašný bordel. Svede to na Malfoye, to bude nejlepší.
"Támhle." Ukázala Pixie na protější skříň a zalezla do koupelny. Napustila si vanu a dala do ní plno pěny. V hlavě se jí šířilo mnoho myšlenek.

Vypadal strašně roztomile, když mi hledal to oblečení. I když si spletl skříně, bylo to kouzelný, jak se snažil. Nikdy bych si nemyslela, že se zrovna o mě bude starat on. Jsem zvědavá, co vybere. Počkat… On přijde sem do koupelny? Nebo zůstane za dveřmi?

Odpověď se jí dostavila hned. Zámek cvakl a Harry byl vevnitř.
"Bude ti stačit tohle? Dořekl a podíval se na Pixie. V tu chvíli se zarazil. Sice přes pěnu nic moc nebylo vidět, ale obrysy šli vidět moc dobře, což ho úplně dorazilo. Pixie jenom zůstala zírat.
"Eh..Já.. Víš.. No.. Teda…" Harry se nezmohl na pořádnou větu. Chvíli tam stáli a koukali na sebe. Ani jeden z nich nebyl schopný mluvit. Dokud se do koupelny nepřišla Angie.
"Hele Pixie, kde je Harry? Profe…" Ani větu nedokončila, protože je oba dva viděla úplně zaskočené.
"Hehe… No, já nebudu rušit vaší chvilku v koupelně. Určitě je to velmi důležité, ale… Tak, vyfoceno." Ušklíbla se Angie a vystartovala z koupelny, vlastně z celého pokoje pryč.
"Eh… Můžeš prosím jít? Chtěla bych už vylézt." Řekla Pixie celá v rozpacích.
"A co ti brání? Máš tu místa dost."
"Opravdu se ptáš, co mi brání?"
"Myslím, že jsem to už pochopil." Řekl a šel ven. U dveří se ještě otočil, ale když to schytal houbou do obličeje, radši zmizel.

Pixie se zabalila do ručníku, vzala oblečení a šla do pokoje. Prohlídla si oblečení do jí vybral Harry. Nebylo špatné, měl vkus, to se muselo nechat. Odhodila ručník na zem a začala se převlíkat.
"Promiň, zapomněl… No ty kráso.." Řekl Harry, když opět vlezl do pokoje. Pixie se otočila, začala se nějak zakrývat a ječela skoro na celý barák.
"Vypadni, vypadni, vypadni!"
"Jasně, hned odejdu. Jen si vezmu svojí mikinu." Řekl Harry a začal se přibližovat k Pixie, nebo aspoň tak se to jí zdálo.
"Všimnul sis, že jsem skoro nahá?! Vypadni odsud, než tě zabiju!" Křičela Pixie a už toho měla po krk. Naštěstí pro ni, Harry odešel. I bez mikiny a tak se Pixie mohla v klidu obléknout.

"Pixie? Copak jste dělali v té koupelně?" Zajímala se Angela.
"Já jsem se koupala a on mi přinesl oblečení. Na co myslíš?"
"Na co myslím? Trochu blbá otázka ne? Já tam přijdu a on na tebe kouká, jako by žádnou jinou holku neviděl nahou!"
"Neviděl mně nahou!"
"No dobře, ale nějaké detaily byli vidět."
"Nic vidět nebylo!"
"Já tam byla! Viděla jsem to!"
"Ty si mně snad prohlížíš ve vaně?"
"Jistěže ne!"
"Tak jak můžeš vědět, jestli něco bylo vidět?" To Angelu uzemnilo. Rozhodně si myslela to svoje, ale neměla už potřebu to hájit. Bylo to tak lepší.
"Mílí žáci! Já a tady profesorka, jsme se rozhodli pro vás připravit maškarní ples! Bude to skvělá příležitost se poznat s někým novým, i když nebudete vlastně vědět kdo to je. Pokud ho nějak nepoznáte. Je mi jasné, že sebou žádné společenské šaty nemáte a ani masky. Porot jsme se rozhodli vám dát den volna na nákupy a tak. Takže vyražte! Den nákupů je tu!" Oznámil jim Brumbál. Skoro všechny holky začali ječet radostí.
"Skvělá příležitost jak něco zažít, viď?"
"Po dnešním dni chceš ještě něco zažít, jo?"
"No jasně! Já se neoblíkala před Harrym, takže je to ještě dobrý." Usmála se Angela a vyrazila do pokoje, vzít si kabelku a všechny potřebné věci.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 18. března 2013 v 11:57 | Reagovat

Ahoj,
ráda se spřátelím. Tvůj blog se mi líbí. :)

2 magika magika | 18. března 2013 v 16:15 | Reagovat

Kawii^^ ale teď mi dochází že bych si povídku mohla přečíst od začátku XD

3 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 19. března 2013 v 6:19 | Reagovat

pěkná povídka, nejspíš si ji taky přečtu od začátku ^^
PS: a ráda budu SB :))

4 Melaficent Melaficent | Web | 20. března 2013 v 13:55 | Reagovat

Pokojne sa zapísať môžeš, ten zápis tam bude stále :D Kedykoľvek môže prísť nový žiak :D
Inak poviedku si určite prečítam, keď sa mi trochu uvoľní program :-)

5 Stanush Stanush | Web | 20. března 2013 v 20:26 | Reagovat

och... roztapam sa velmi pekná časť :)

6 akatsuki14 akatsuki14 | 22. března 2013 v 22:15 | Reagovat

ok takže ted je to koupelnová scena ty ses ale skebe xDDD

7 Sola. Sola. | Web | 26. března 2013 v 15:49 | Reagovat

Totálně úžasný a já nevím co všechno :33 ááá ^^ koupelnová scéna, Angeina náměsíčnost, Angeina nešikovnost na lyžích a ta Pixieina na boardu :'DD prostě boží <3
Mimochodem, nedivím se ti, že se u mě nevyznáš, nazvala bych to "stadium přestavby"... POŘÁD se nemůžu dokopat k tomu udělat novej lay -.-

8 Wichiten Wichiten | Web | 13. dubna 2013 v 19:54 | Reagovat

xDD No jak tak koukám tak se to začíná vybrvovat... :D *našla si chvilku ke čtení a využívá toho* jdu na ptou kapču od Skřítka takže... yes.. a jinak fakt dobré :3 ;))

9 crawling crawling | Web | 22. června 2015 v 20:25 | Reagovat

online pujcky zlaté hory ???

10 LnmIlluri LnmIlluri | E-mail | Web | 21. září 2017 v 13:38 | Reagovat

Passion the website-- very individual pleasant and whole lots to see!

11 FvvsEcowly FvvsEcowly | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:35 | Reagovat

cost of cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a>
is cialis available in india
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

12 ScrbScanny ScrbScanny | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:50 | Reagovat

buying cialis
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
buy cialis without prescription
<a href=http://cialisofkl.com/>buy cialis</a> ’

13 LdvRompig LdvRompig | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:15 | Reagovat

herbal viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
generic viagra canada
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

14 Vqvqeneva Vqvqeneva | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:21 | Reagovat

overnight cialis delivery
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis tadalafil tablets
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

15 AzsvRompig AzsvRompig | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:11 | Reagovat

viagra directions
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
viagra mexico
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

16 Bhnjpayono Bhnjpayono | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:05 | Reagovat

viagra tablets
<a href="http://viagracekan.com/">viagra online</a>
cheapest viagra in uk
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

17 LpoIlluri LpoIlluri | E-mail | Web | 27. září 2017 v 14:48 | Reagovat

Love the website-- really individual friendly and whole lots to see!

18 KmrIlluri KmrIlluri | E-mail | Web | 27. září 2017 v 20:40 | Reagovat

Awesome web page you possess here.

19 FvthsPourap FvthsPourap | E-mail | Web | 28. září 2017 v 19:17 | Reagovat

can a payday loan garnish my wages
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a>
loan companies
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

20 LvvodUnsove LvvodUnsove | E-mail | Web | 2. října 2017 v 0:50 | Reagovat

buy cheap generic viagra - http://viagrapfhze.com/
generic viagra from india <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra pills</a> ’

21 VbwgxUndepe VbwgxUndepe | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:09 | Reagovat

fast loans - https://paydayllae.com/
bad credit payday loan lenders <a href=https://paydayllae.com/>online payday loans</a> ’

22 Fvtnytulge Fvtnytulge | E-mail | Web | 5. října 2017 v 22:46 | Reagovat

Thank you so much for sharing your cool website.

23 Vtvzvdrer Vtvzvdrer | E-mail | Web | 7. října 2017 v 11:52 | Reagovat

cialis shipped to canada - https://genonlinecialis.com
how much does cialis cost <a href=https://genonlinecialis.com>cialis online</a> ’

24 Ldbginpulk Ldbginpulk | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 3:07 | Reagovat

guaranteed online personal loans - https://cashcevth.com
a payday loan <a href=https://cashcevth.com>pay day loans</a> ’

25 MbjmvkDoumus MbjmvkDoumus | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 1:47 | Reagovat

buy viagra in canada
http://vipnowed7.com/
viagra brand for sale
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra price</a>

26 KdsnfBiona KdsnfBiona | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 0:44 | Reagovat

approved payday loans https://24hrspaydayloans.com/
payday loan with <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loan online</a>

27 Jbsfgximmins Jbsfgximmins | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 3:40 | Reagovat

online instant payday loans
<a href="https://now24paydayloans.com/">cash advance inc</a>
easy loans bad credit
<a href=https://now24paydayloans.com/>online payday loans direct lenders</a>

28 JthasvTiewly JthasvTiewly | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 18:49 | Reagovat

what is payday loan
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday loans bad credit</a>
bad credit loans
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday loans near me</a>

29 JthasgwTiewly JthasgwTiewly | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 3:31 | Reagovat

bankruptcy payday loans
<a href="https://cashadvancevtg.com/">online payday loan</a>
online cash loans
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday loans bad credit</a>

30 DbsggPourap DbsggPourap | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 15:14 | Reagovat

usa payday advance
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday advance</a>
small payday loans online
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">cash loans online</a>

31 JtbwwTiewly JtbwwTiewly | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 2:23 | Reagovat

canada payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org/">online payday loans direct lenders</a>
cash now
<a href=https://loansonlinevaec.org/>pay day loan</a>

32 JbsxxTiewly JbsxxTiewly | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 13:10 | Reagovat

small personal loans online
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">online payday loans</a>
fast loans
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>payday day loans</a>

33 DbsdbPourap DbsdbPourap | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 11:21 | Reagovat

adverse credit payday loans
<a href="https://cashadvancezqko.com/">direct lender payday loans</a>
opening bank account
<a href="https://cashadvancezqko.com/">cash loan</a>

34 JnxvTiewly JnxvTiewly | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 14:55 | Reagovat

canadian payday loans
<a href="https://personalnaeloan.com/">instant payday loans</a>
actual payday loan companies
<a href=https://personalnaeloan.com/>payday loan online</a>

35 EnuKalvaf EnuKalvaf | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 18:45 | Reagovat

viagra doses
<a href=http://viagapharmaked.com/>viagra alternatives</a>
cheapest viagra online
<a href="http://viagapharmaked.com/">female viagra</a>

36 EnmuKalvaf EnmuKalvaf | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 19:38 | Reagovat

buy viagra usa
<a href=http://fviagrajjj.com/>buy viagra now</a>
viagra usa
<a href="http://fviagrajjj.com/">cheap viagra online</a>

37 MbsTrelo MbsTrelo | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 15:13 | Reagovat

viagra brand cheap
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra samples</a>
buy viagra on line
<a href="http://newmed1onlinev.com/">order viagra</a> ’

38 EcfvKalvaf EcfvKalvaf | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 4:45 | Reagovat

viagra online order http://viasergeneric.com/  OK’

39 OmcDiula OmcDiula | E-mail | Web | 7. února 2018 v 22:28 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> payday loans no fax</a>
fast online payday loans https://365paydayloan.org/ -  hassle free payday loans

40 LtvBiona LtvBiona | E-mail | Web | 20. února 2018 v 20:39 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
cash loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>online loans</a>

41 OklEcowly OklEcowly | E-mail | Web | 17. března 2018 v 9:30 | Reagovat

prednisone 60 mg per day
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone 20mg for sale
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone dose pack</a> OK’

42 bdcFiems bdcFiems | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:23 | Reagovat

viagra without a prescription <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra directions</a> safe generic viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra pharmacy</a> OK’

43 dbaFiems dbaFiems | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 23:07 | Reagovat

viagra online sales <a href="http://download4os.com/#">viagra online no prescription</a> buy viagra soft <a href=http://download4os.com/#>does viagra work for women</a>

44 iosshica iosshica | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 18:17 | Reagovat

viagra erection <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> viagra dosage viagra

45 bsnsocurl bsnsocurl | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 15:39 | Reagovat

loans like money mutual https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
modelo cash in advance espaг±ol <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>speedy cash</a>

46 lrmcadeby lrmcadeby | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 19:07 | Reagovat

Г©quivalent viagra sans ordonnance https://www.vieillemaman.com/ acheter viagra sans ordonnance

47 ehrIlluri ehrIlluri | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 21:14 | Reagovat

backers for payday loan opperations <a href="https://ttsitworldwide.com/#">quick payday loan</a> bad credit loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">quick payday loan</a>

48 bdfenfoca bdfenfoca | E-mail | Web | 4. května 2018 v 19:10 | Reagovat

cialis pills <a href="http://cialisotjs.com/#">tadalafil tablets 20 mg</a> tadalafil tablets 20 mg <a href="http://cialisotjs.com/#">tadalafil 20 mg</a>

49 pamadeby pamadeby | E-mail | Web | 23. května 2018 v 1:24 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">cheap viagra</a> generic viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>online viagra</a>

50 brdadeby brdadeby | E-mail | Web | 26. května 2018 v 0:22 | Reagovat

sublingual viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">online generic viagra</a> 100mg viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>online viagra</a>

51 bsdgisee bsdgisee | E-mail | Web | 29. května 2018 v 23:46 | Reagovat

order generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">online pharmacy viagra</a> buy viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a>

52 bxvadeby bxvadeby | E-mail | Web | 4. června 2018 v 22:51 | Reagovat

tadalafil 20 mg <a href="http://cialisoakdm.com/#">cialis 20mg</a> cialis 20 mg <a href=http://cialisoakdm.com/#>buy cialis without prescription</a>

53 vxdadeby vxdadeby | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:02 | Reagovat

cheap viagra canada <a href="http://setviagraeja.com/#">price of viagra</a> buy cheap viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>lowest price viagra</a>

54 vadgisee vadgisee | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:28 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis canada</a> order cialis <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil cialis</a>

55 pazOmill pazOmill | E-mail | Web | 8. června 2018 v 21:17 | Reagovat

where to buy viagra online <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra online without prescription</a> viagra samples <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra online</a>

56 nnsadeby nnsadeby | E-mail | Web | 8. června 2018 v 22:01 | Reagovat

viagra tablets <a href="https://aluixnetwork.com/">free viagra without prescription</a> buy cheap purchase uk viagra <a href=https://aluixnetwork.com/>female viagra pill</a>

57 nfgadeby nfgadeby | E-mail | Web | 10. června 2018 v 10:39 | Reagovat

viagra wiki <a href="http://mo-basta.org">generic viagra review</a> cheap viagra 100mg <a href=http://mo-basta.org>generic brands of viagra online</a>

58 nreadeby nreadeby | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:44 | Reagovat

generic viagra india <a href="http://susamsokagim.com">best generic viagra</a> buy viagra soft tabs <a href=http://susamsokagim.com>buy cheap purchase uk viagra</a>

59 xbcgisee xbcgisee | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:33 | Reagovat

axcess payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> payday loan company in <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a>

60 nnradeby nnradeby | E-mail | Web | 15. června 2018 v 2:24 | Reagovat

cialis <a href="http://fundeconp.org/">online cialis</a> tadalafil tablets 20 mg <a href=http://fundeconp.org/>п»їcialis</a>

61 jjjgisee jjjgisee | E-mail | Web | 15. června 2018 v 16:14 | Reagovat

same day payday loan <a href="https://payday-loans.us.org">loans online</a> no fax payday loans online <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans</a>

62 lllOmill lllOmill | E-mail | Web | 15. června 2018 v 18:43 | Reagovat

free viagra sample pack <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> discount viagra</a> how to get viagra <a href=http://genericonlineviaqra.com> viagra without prescription</a>

63 aaqadeby aaqadeby | E-mail | Web | 16. června 2018 v 18:44 | Reagovat

cheapest cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> cialis coupon <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis online</a>

64 nffurity nffurity | E-mail | Web | 24. června 2018 v 15:16 | Reagovat

order viagra <a href="http://loviagraosn.com/">viagra uk</a> buy viagra without prescription <a href="http://loviagraosn.com/">discount viagra</a>

65 nssGlics nssGlics | E-mail | Web | 26. června 2018 v 14:36 | Reagovat

cialis for sale <a href="http://hitcialisosn.com/">tadalafil</a> buy cialis without prescription <a href="http://hitcialisosn.com/">generic cialis</a>

66 mukplelp mukplelp | E-mail | Web | 19. července 2018 v 2:40 | Reagovat

viagra brand <a href="http://dejviagram.com/">online viagra</a> pfizer viagra <a href=http://dejviagram.com/>buy discount viagra online</a>

67 fhgplelp fhgplelp | E-mail | Web | 24. července 2018 v 13:43 | Reagovat

cialis generic <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis online</a> cialis cost <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>tadalafil liquid</a>

68 nbvAvada nbvAvada | E-mail | Web | 28. července 2018 v 5:55 | Reagovat

viagra india <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra tablets</a> side effects of viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>female viagra</a>

69 bfdplelp bfdplelp | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 13:41 | Reagovat

buy viagra cheap <a href="http://mo-basta.org/">viagra</a> viagra tablets <a href=http://mo-basta.org/>viagra online without prescription</a>

70 byhhouse byhhouse | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:49 | Reagovat

prescription viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">buy viagra</a> viagra online canadian pharmacy <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama