BLOG POZASTAVEN - NA NEURČITO

Povídky
Jednorázovka: Jedna smutná

Chceš povídku na přání?:) Klik sem :)

Chceš spřátelit?:) Klik sem :)

Pokud chceš napsat nějakou reklamu, tak jedině SEM!

Červen 2013

Nový layout a Velká omluva

5. června 2013 v 23:52 | Narumi |  Moje sdělení
Jak jste si jistě všimli, aspoň ty co jsem ještě chodí, mám nový layout nebo desing nebo jak se tomu vlastně říká :D ..
Hlavní důvod tohoto článku je omluva. Poslední článek, co jsem přidala, se tu objevil 11. dubna. A to je opravdu dlouhá doba. Událo se za tu dobu plno věcí. Hezkých i ošklivých. Tou dobou co byl přidán poslední článek jsem měla po operaci, jak jste se tu taky mohli dočíst. Dost mně trápila bolest a omezení. A hlavně zvyknutí, že mám jizvu.... Když už vám kluci kolem říkají, že jste hnusná a i mnohem horší věci, jizva vám zrovna na svědomí nepřidá. I když není vidět, ví víte že tam je. Ten pocit, že někdo zjistí, že máte jizvu, která není ani trochu hezká a je na blbým místě... No prostě napadají vás šílené věci. Nebo alespoň mně. Přiznávám, že jsem pesimistka. Všechno beru z té "černé" stránky. Pokud jde o mně jsem pesimistka. Jinak u ostatních vidím, jak můžou dokázat cokoliv po čem jejich srdce bude toužit. A díky tomu všemu jsem údajně spadla do deprese... Nebudu říkat co všechno se mi dělo, to by se do jednoho článku nevešlo, ale věřte, že to nebyli zrovna hezké chvíle...
Naštěstí jsem se z toho vyhrabala. Nevím jak, ale cítím se líp. Řekla jsem si, že začnu na sobě pracovat. Dokážu všem, že i já můžu být hezká, ale podle svých představ. Dokážu to, že mám na to aby ze mně byla " ta chytrá". Dokážu, že to prostě zvládnu. Stejně jako Stephen Hawking. Býval obyčejný kluk, co si užíval a ve škole byl průměrný. Až potom co mu našli ALS ( amyotrofická laterální skleróza ) začal pořádně studovat. A podívejte... Celý svět ho zná. Ví kdo je. Že dokázal obrovské věci. A přitom byl jako my ostatní.

Jednou chci dokázat také velké věci. A proto se musím trochu změnit. Zachovám sama sebe, ale zapracuju na tom. Spravím svoje tělo, budu jíst zdravěji, budu hezčí, chytřejší... A rozhodně nechci slibovat jen tak pro nic za nic.
Chci se vám všem omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla. Opravdu mě to mrzí a napravím to. Zítra napíšu pokračování povídky Tajemství sněhových vloček, které odkládám už hodně dlouho, protože to co jsem napsala... Je opravdu příšerné... Pak začnu psát i ostatní povídky. Prostě se zlepším, hlavně kvůli sobě.

Ještě jednou se omlouvám a prosím... Hlasuje v anketě:)
PS: Narumi je už od 30.5 dospělá :)